Ларисса Рікельме, уболівальниця з 2010 року, тепер коментуватиме ЧС-2026.

Ларисса Рікельме, уболівальниця з 2010 року, тепер коментуватиме ЧС-2026
Ларисса Рікельме, уболівальниця з 2010 року, тепер коментуватиме ЧС-2026 Фото: The Sun

Ларісса Рікельме повертається на Чемпіонат світу

Як повідомляє The Sun: Ларісса Рікельме, відома як найсексуальніша фанатка Парагваю, планує вразити вболівальників на Чемпіонаті світу, але цього разу з коментаторської кабіни.

Ця модель та акторка вперше здобула популярність під час фіналу 2010 року в Південній Африці, коли її зняли з мобільним телефоном, закладеним між грудей.

AFP

Ларісса обіцяла пробігти голою по столиці Парагваю, Асунсьйону, якщо її команда виграє Чемпіонат світу, а також позувала оголеною для журналу Playboy.

Згодом вона стала спортивним журналістом, завершивши трирічне навчання за спеціальністю "Комунікації".

Дебют як коментатор

Ларісса вперше виступила як репортер і коментатор під час відбіркового матчу Парагваю проти Перу в Лімі.

Вона поділилась фотографіями зі своїми колегами в соціальних мережах. Пізній гол від Матіаса Галарса Фонда приніс Парагваю перемогу 1-0 і забезпечив їх місце на наступному Чемпіонаті світу в США, Канаді та Мексиці.

AFP or licensors

Свій дебютний ефір Рікельме охарактеризувала як “емоційний і гордий момент для мене. Моє серце розривається навпіл.”

“Парагвай увійшов в історію – хлопці Гуарані ніколи не здаються. Всі знають, що я люблю Перу, але Парагвай заслужив перемогу та поклав край своїм невдачам проти перуанців.”
Reuters

Ларісса також зазначила, що це історичний момент, адже раніше їй не вдавалося виграти в Лімі.

Гравці Брайтона Дієго Гомес і захисник "Сандерленда" Омар Альдерете готові взяти участь у Чемпіонаті світу після перемоги Парагваю.

Таким чином, Ларісса Рікельме не лише повертається до публічності, але і пробує себе в новій ролі, яка може стати для неї ще однією яскравою главою в кар'єрі. Парагвай, вигравши важливий матч, знову заявляє про себе на світовій арені. Це стане цікавою подією для її фанатів і любителів футболу загалом.


Читайте також

Реклама