Пентагон таємно відвідав Україну: що обговорили щодо боротьби з дронами-камікадзе.
Таємний візит представників Пентагону до України
Як повідомляє TSN.ua: Представники Пентагону здійснили таємний візит до України минулого тижня для обговорення співпраці у сфері протидії дронам. Основною темою зустрічі стало обговорення досвіду знищення іранських дронів-камікадзе Shahed, які становлять загрозу у сучасних конфліктах.
У складі місії були бригадний генерал Метт Росс та члени підрозділу Joint Interagency Task Force 401. Під час візиту українська сторона представила свої розробки у сфері оборони, зокрема методи збивання ударних безпілотників. Київ використовує:
- зенітні гармати;
- кулемети на вантажівках;
- дешеві ракети;
- дрони-перехоплювачі.
Такі заходи демонструють прагнення України до зміцнення своєї обороноздатності в умовах сучасних викликів.
Співпраця з США та інтерес арабських країн
Крім того, представники США повідомили про використання ракет-перехоплювачів Patriot для протидії іранським дронам. Це свідчить про серйозність співпраці між Україною та Сполученими Штатами в сфері безпеки. Українська сторона також підтвердила, що кілька арабських країн виявили інтерес до технологій, які використовуються для протидії дроновим загрозам.
Цей візит став важливим кроком у зміцненні оборонних можливостей України, особливо в умовах зростаючих загроз з боку безпілотних літальних апаратів.
Співпраця з США може сприяти розвитку нових технологій та методів протидії, що є критично важливим у світлі сучасних військових конфліктів. Крім того, інтерес арабських країн до українських технологій свідчить про можливість розширення співпраці в регіоні, що може мати далекосяжні наслідки для безпеки та стабільності в цілому.
Загалом, візит представників Пентагону підкреслює важливість міжнародної співпраці у сфері оборони, особливо в контексті сучасних технологій та загроз, з якими стикаються країни по всьому світу.
Читайте також
- Ізраїль завдав удару по Ірану всупереч заклику Трампа: що відомо
- Українські військові вдарили по Чонгарському мосту: як це вплине на армію РФ
- Росія розширює атаки на логістику: під ударом траса Харків–Суми
- Китай та Росія загрожують світу: експерт назвав терміни ядерного домінування
- Росія атакувала сховище ядерного палива дроном: експерти про ризики ескалації
- Удар по ядерному сховищу під Києвом: глава МЗС Естонії вимагає жорсткої відповіді

