Кемерон Мензіс пошкодив руку після спалаву гніву на сцені: що сказав Райт.
Визнання Пітера Райта
Як повідомляє The Sun: Пітер Райт підтвердив, що Кемерон Мензіс повинен знаходити способи вивільнення свого гніву поза публічним оком. Дворазовий чемпіон світу висловив співчуття своєму шотландському другу після його емоційного вибуху в понеділок, коли він тричі вдарив по сценічному столу.
Ситуація з Мензісом
36-річний Мензіс отримав травму і закінчив виступ з кров'ю на правій руці, через що йому знадобилося медичне втручання. Райт, 55 років, зауважив:
"Це не те, що потрібно робити на публіці. Він повинен вивільняти свій гнів у більш відповідний спосіб".
Ситуація, що сталася з Кемероном Мензісом, викликала обговорення про емоції та стрес у спорті. Важливо, щоб спортсмени мали можливість впоратися з емоційним тиском, адже це невід’ємна частина їхньої професії. Сподіваємось, що Мензіс знайде підтримку та спосіб подолати свої негативні емоції в конструктивному ключі.
Читайте також
- Палата УАФ зобов’язала «Інгулець» виплатити борги трьом колишнім гравцям
- Харківський «Металіст 1925» змінює назву: клуб стане ФК «Харків»
- Гаррі Кейн встановив новий рекорд за збірну Англії: 79-й гол у переможному матчі
- Збірна України зіграє з Данією 7 червня: Ярмоленко та Маліновський у складі
- Динамо відпускає двох форвардів: хто залишить київський клуб
- Міжнародний велоспорт зняв санкції з білорусів: що вирішили щодо росіян

