Під час затримання у Дніпрі пролунав вибух гранати: загинув порушник, поранено чотирьох поліцейських.
Інцидент у Дніпровському районі
Як повідомляє Espreso.tv: У Дніпровському районі під час затримання учасника конфлікту стався вибух гранати, внаслідок чого загинув порушник, а четверо поліцейських отримали поранення. Інцидент стався, коли один з учасників конфлікту кинув гранату у бік правоохоронця. На місці вибуху порушник загинув.
Четверо правоохоронців, які зазнали тілесних ушкоджень, були госпіталізовані до лікарні. У зв’язку з подією відкрито кримінальне провадження за статтею 348 Кримінального кодексу України. Варто зазначити, що у травні поліцейські вже затримували чоловіка за підрив гранати біля стадіону у Золочеві на Львівщині. Підозрюваному тоді загрожувало до семи років позбавлення волі.
Небезпека для правоохоронців
Цей інцидент підкреслює зростаючу небезпеку, з якою стикаються правоохоронці під час виконання своїх обов'язків, а також можливі наслідки насильства в суспільстві. Відкриття кримінального провадження свідчить про серйозність ситуації та намір правоохоронних органів розслідувати подію з максимальною увагою.
Такі випадки ще раз нагадують про необхідність посилення заходів безпеки для захисту як поліцейських, так і громадян.
Читайте також
- Румунський F-16 збив безпілотник над країною: що відомо про інцидент
- Запоріжжя після удару КАБами: 30 постраждалих, серед яких семеро дітей
- Удар по Одесі 24 липня: поранено двоє людей, пошкоджено меблевий магазин
- Ракетний удар по Києву 24 липня: 10 загиблих та майже 100 поранених
- Масована атака на Київщину та Слов’янськ: 11 загиблих і десятки поранених
- Російський удар по Слов'янську: 5 загиблих та 9 поранених внаслідок атаки двома бомбами

