Пилова буря накриває українські міста (відео).


Українські міста накрила піщана буря. Це стосується Харкова, Дніпра, Полтави, Луганщини, Донеччини і т.д. Про це повідомляється на сайті прогнозу погоди Windy.
Користувачі соціальних мереж повідомляють, що через піщану бурю утворився неприємний запах і важкість повітря.
"Пилова буря накриває міста України: Дніпро та Полтава під густим туманом, через який важко дихати," - повідомляють місцеві ЗМІ pic.twitter.com/Im2iPWrZUk
— Главком (@GLAVCOM_UA) September 30, 2024
За даними сервісу Windy, подібна і навіть гірша ситуація зараз майже по всій Євразії та на півночі Африки. Зокрема, до України пил рухається від вітру з Узбекистану, Казахстану та Туркменістану.
Нагадаємо, що 30 вересня 2024 року в Україні очікується погіршення погодних умов. На заході країни, зокрема в Житомирській, Вінницькій, Львівській, Закарпатській, Хмельницькій та Рівненській областях, пройдуть дощі, а в горах Карпат, ймовірно, можливий перший сніг.
Читайте також
- Масштабна смертельна ДТП на Кіровоградщині: зіткнулись мікроавтобуси, вантажівка та легковик
- Росія зробила цинічну заяву про удар по пору Одеси
- «Я їду додому»: зворушливі відео зі звільненими воїнами
- Російські ракети стали небезпечнішими. Ігнат зробив тривожну заяву
- Російська армія накопичує війська на кордоні біля Харківщини
- Клименко: Серед звільнених з полону 21 військовослужбовець із МВС