Росіяни атакували Київ: авто після удару опинилося на дереві.
01.08.2025
1069
Журналіст
Шосталь Олександр
01.08.2025
1069
Російські війська атакували Київ у ніч на четвер, 31 липня, і одну з постраждалих автівок підняли на дерево краном. Про це повідомляють київські пабліки.
Що відомо про наслідки обстрілу Києва
Понівечена автівка опинилася на дереві, але точне місце наразі невідоме. Свідчення говорять, що авто було закинуто на дерево внаслідок сили вибухової хвилі в Києві.
"Жах! Авто закинуло аж на дерево: такою була вчорашня сила вибухової хвилі в Києві", - повідомлення зазначає.
Є думки, що автівку підняли краном. Жертвами атаки стали 31 людина, серед них п'ятеро дітей, і ще 159 осіб отримали поранення.
У зв'язку з цією трагедією у Києві оголосили День жалоби за загиблими внаслідок російської атаки.
Під час нічної атаки російські війська завдали тяжкої шкоди місту, забравши життя 31 людини і поранивши ще понад 150. Один з епізодів подій підкреслив жахливу силу вибуху, який закинув автомобіль на дерево, ставши символом болю та руйнувань, принесених цим нападом.Читайте також
- Атака на Запоріжжя: 119 дронів, один загиблий і семеро поранених
- Поранений під час обстрілу киянин: швидка відмовилася їхати через тривогу
- Нічна атака на Запоріжжя: п’ять БпЛА вдарили по житлових кварталах, є загиблий
- Масований обстріл України 17 червня: загиблі та десятки поранених у п’яти областях
- Російська атака на Києво-Печерську лавру: збитки перевищили 500 млн грн
- ДБР розслідує падіння Су-24М на Хмельниччині: загинули два пілоти

