Żołnierze GUR rozbili szturmowców FR i wzięli jeńców — wideo.

Żołnierze GUR rozbili szturmowców FR i wzięli jeńców — wideo
Żołnierze GUR rozbili szturmowców FR i wzięli jeńców — wideo

Żołnierze jednostki 'Szamanbat' Głównego Zarządu Wywiadu Ministerstwa Obrony Ukrainy przeprowadzili udaną operację, w wyniku której rozbili grupę rosyjskich szturmowców i wzięli czterech bojowników do niewoli. Tę informację opublikowano w GUR 23 lipca.

Efektowna praca żołnierzy GUR

'Dzięki zdecydowanym działaniom specjalistów jednostki 'Szamanbat' GUR MO Ukrainy udało się uzupełnić fundusz wymiany o czterech Rosjan, którzy zostaną wymienieni na ukraińskich obrońców', mówi się w komunikacie.

Zgodnie z informacjami służb specjalnych, ukraińscy żołnierze prowadzili strzelaninę z wrogą grupą szturmową i oczyścili pozycje okupantów na linii frontu, co doprowadziło do eliminacji trzech wrogów. GUR podkreśla, że wszyscy wrogowie Ukrainy otrzymają zasłużoną karę.

Wcześniej GUR pokazało również, jak robot 'Furia' niszczy Rosjan z karabinu maszynowego, a ukraińscy obrońcy nadal skutecznie wykonują operacje na różnych kierunkach, pokazując wideo zniszczenia wrogiego sprzętu i personelu.

Zgodnie z informacją GUR, żołnierze 'Szamanbat' skutecznie poradzili sobie z wrogami, co po raz kolejny demonstruje wysoki profesjonalizm i oddanie ukraińskich wojskowych w obronie kraju.


Czytaj także

Reklama