Jerka komentuje zwycięstwo Usyka - co napisał.
20.07.2025
3898
Dziennikarz
Szostal Oleksandr
20.07.2025
3898
W swoim poście szef Kancelarii Prezydenta podzielił się radosną nowiną o zwycięstwie Usyka. Według Jerka, przeżywał to ekscytujące wydarzenie sportowe razem ze wszystkimi zwolennikami ukraińskiego boksera.
Ale Usyk to nie tylko zwycięzca, to symbol zwycięstwa i narodowej dumy. Wszyscy powinniśmy być dumni z takich sportowców jak Ołeksandr Usyk, którzy wysoko podnoszą ukraińską flagę w świecie sportu.
- Szef Kancelarii Prezydenta wyraził radosną reakcję na zwycięstwo Usyka nad Dubois.
- Podkreślił, że Usyk stał się symbolem zwycięstwa i narodowej dumy dla wszystkich Ukraińców.
Czytaj także
- Kandydaci popierani przez burmistrza Nowego Jorku triumfują w trzech kluczowych prawyborach Demokratów
- Moskwa wywiera presję na Mińsk – czy Białoruś stanie się odskocznią do kolejnego konfliktu?
- Czy Rosja podejmie dialog? Zełenski wzywa do rozmów pokojowych w sprawie zakończenia wojny
- Premier Węgier zapowiada odwołanie prokuratora generalnego – czy zatrzymanie konwojentów ma z tym związek?
- Mistrzostwa Świata 2026 w USA: jak polityka Donalda Trumpa wpływa na wizerunek kraju na arenie międzynarodowej
- Gdańsk gospodarzem URC-2026: Ukraińską delegację poprowadzi Swyrydenko

