Єрмак прокоментував перемогу Усика — що написав.
20.07.2025
3897
Журналіст
Шосталь Олександр
20.07.2025
3897
У своєму пості керівник Офісу президента поділився радісною новиною про перемогу Усика. За Єрмаком, він переживав це захоплююче спортивне події разом з усіма прихильниками українського боксера.
Але Усик це не просто переможець, це символ перемоги та національної гордості. Всім нам треба пишатися такими спортсменами, як Олександр Усик, які піднімають високо український прапор у світі спорту.
- Керівник Офісу президента висловив радісну реакцію на перемогу Усика над Дюбуа.
- Він наголосив, що Усик став символом перемоги та національної гордості для усіх українців.
Читайте також
- Свириденко очолить делегацію на URC-2026 у Гданську: що обговорюватимуть
- Українцям пропонують замінити термін “кластер” на зрозуміліші аналоги
- Чоловікам до 25 років дозволили виїзд: кого не призиватимуть
- ФБР запобігло нападу на Трампа: підозрювані планували атаку дронами
- На Харківщині жінка очолила «райавтодор» при окупантах: їй загрожує 10 років
- Сибіга їде до Південної Кореї: доля полонених військових КНДР

