Chora na raka Kate Middleton zauważona w Szkocji - Daily Mail.
Księżna Kate Middleton pojawiła się publicznie po dłuższej nieobecności, dołączając do rodziny królewskiej na nabożeństwie w Balmoral, Szkocja. Wyjście to nastąpiło po informacjach o jej walce z rakiem.
Według zdjęć opublikowanych w Daily Mail, Kate była w dobrym nastroju, gdy przyjechała na nabożeństwo w lokalnym kościele ze swoim mężem. Na zdjęciach uchwycono również króla i królową Wielkiej Brytanii. William siedział za kierownicą, uśmiechał się, rozmawiał z ukochaną, a na tylnej kanapie znajdował się książę George.
Tymczasem Karol i Camilla pojawili się w jaskrawych strojach. Królowa wybrała jaskrawozieloną marynarkę ozdobioną czerwonymi detalami i guzikami, a jej mąż nosił kilt i szarą marynarkę.
Po informacjach o swoim stanie zdrowia Kate Middleton powraca do życia publicznego. Jej pojawienie się w Balmoralu jest najdłuższą podróżą od czasu, gdy postawiono jej diagnozę.
Lekarze zdiagnozowali chorobę nowotworową u króla Wielkiej Brytanii Karola III we wczesnym stadium. O tym poinformował premier Rishi Sunak. Monarcha jest pod stałą opieką lekarzy, a oczekuje się jego pełnego wyzdrowienia.
Monarcha będzie kontynuował swoje obowiązki państwowe, ale niektóre z nich będzie wykonywał jego syn, książę William, który wcześniej wrócił z urlopu, aby opiekować się żoną po operacji.
Czytaj także
- W 2026 roku kombatanci dostaną wyższe emerytury: ile wyniosą dopłaty i kto skorzysta z wcześniejszego świadczenia
- Kary za unikanie mobilizacji w Ukrainie: grzywny do 25,5 tys. hrywien i realne więzienie
- Jak uchodźcy i pracownicy z Ukrainy zmienili polską gospodarkę? Nowy wymiar relacji między sąsiadami
- Nowe zasady powrotu do służby po dezercji: ministerstwo podaje szczegóły i terminy
- Tylko tydzień na dopełnienie formalności wojskowych po zmianie adresu – lista wymaganych dokumentów
- Dzień Ojca w cieniu wojny: poruszające przesłanie szefa wywiadu Ukrainy

