Ministerstwo Obrony Rosji zaczęło sprzedawać zniszczone na Ukrainie czołgi i BTR na złom.
30.05.2025
5591
Dziennikarz
Szostal Oleksandr
30.05.2025
5591
Zespół wywiadowczy Conflict Intelligence Team był wstrząśnięty faktem: Ministerstwo Obrony Rosji postanowiło sprzedać pozostałości sprzętu wojskowego w obwodzie rostowskim. Wśród nich znajdują się ciężkie kalibry, takie jak czołgi T-80, T72BZ, T62, bojowe wozy piechoty, BTR i inne. Chcesz zaktualizować samochód lub może własną kolekcję? To twoja szansa. Przetarg zaplanowano na 30 czerwca, koniecznie należy posiadać licencję na przetwarzanie metalu.
Informacje o sprzedaży sprzętu stały się znane po tym, jak pojawiły się dane dotyczące tego, że Rosja straciła ponad 21 000 jednostek sprzętu wojskowego podczas swojego inwazji na Ukrainę, a zapasy sprzętu radzieckiego mogą się wyczerpać w najbliższych latach.
Cieszymy się, że możemy was zobaczyć na aukcji!
Czytaj także
- 3,2 mld euro trafiło już do Ukrainy. Rozmowa Zełenskiego z von der Leyen o współpracy wojskowej
- Słowa uznania z Białego Domu: Trump o podejściu Zełenskiego do konfliktu z Rosją
- Afera w Waszyngtonie: basen za 14 milionów dolarów po remoncie zleconym przez Trumpa porośnięty glonami
- Niepokojące doniesienia dla Zełenskiego: Białoruś rozbudowuje drogi i magazyny wojskowe
- W Gdańsku rusza pomoc dla Ukrainy: pierwsza rata z 90-miliardowego pakietu już przekazana
- Rubio dementuje porozumienie z Alaski: szczyt Trump–Putin nie zakończył wojny

