ZSU niszczą okupantów na kierunku Toreckim: artyleria działa bezwzględnie.

ZSU niszczą okupantów na kierunku Toreckim: artyleria działa bezwzględnie
ZSU niszczą okupantów na kierunku Toreckim: artyleria działa bezwzględnie

ZSU nadal niszczy wroga na kierunku Toreckim. Rosyjscy bojownicy kryją się w zaroślach, stodołach i bunkrach, ale ukraińska artyleria bezlitośnie ich eliminuje. Każdy celny strzał to kilku mniej okupantów.

Press-service 28 OMB im. Rycerzy Zimowej Wyprawy pokazał wideo z niszczenia okupantów na kanale Telegram.

Z danych press-service wynika, że wróg na kierunku Toreckim nadal atakuje z różnych miejsc i kryje się w różnych schronieniach. Ale dzięki precyzyjnym uderzeniom ukraińskiej artylerii, liczba wrogich sił szybko zamienia się w statystyki strat.

Wojsko krótko komentuje swoją działalność: 'Działamy. Chronimy swoich. Zniszczymy obcych'.

Ukraińskie wojska w kierunku Mariupola mistrzowsko odrzucają ataki wroga i nadal utrzymują kontrolę nad sytuacją na froncie. Rosyjscy bojownicy nie mają żadnych szans przeciwko naszej zdyscyplinowanej i dzielnej armii.


Czytaj także

Reklama