ZSU niszczą okupantów na kierunku Toreckim: artyleria działa bezwzględnie.
ZSU nadal niszczy wroga na kierunku Toreckim. Rosyjscy bojownicy kryją się w zaroślach, stodołach i bunkrach, ale ukraińska artyleria bezlitośnie ich eliminuje. Każdy celny strzał to kilku mniej okupantów.
Press-service 28 OMB im. Rycerzy Zimowej Wyprawy pokazał wideo z niszczenia okupantów na kanale Telegram.
Z danych press-service wynika, że wróg na kierunku Toreckim nadal atakuje z różnych miejsc i kryje się w różnych schronieniach. Ale dzięki precyzyjnym uderzeniom ukraińskiej artylerii, liczba wrogich sił szybko zamienia się w statystyki strat.
Wojsko krótko komentuje swoją działalność: 'Działamy. Chronimy swoich. Zniszczymy obcych'.
Ukraińskie wojska w kierunku Mariupola mistrzowsko odrzucają ataki wroga i nadal utrzymują kontrolę nad sytuacją na froncie. Rosyjscy bojownicy nie mają żadnych szans przeciwko naszej zdyscyplinowanej i dzielnej armii.
Czytaj także
- Szef dyplomacji Rosji: Stany Zjednoczone przestały być wiarygodnym mediatorem w konflikcie
- Węgry blokują drogę Ukrainy do Unii Europejskiej – rozmowy akcesyjne wiszą na włosku
- Zakaz mobilizacji dla skazanych za przestępstwa przeciwko bezpieczeństwu – nawet po zakończeniu okresu próbnego
- Gotowość Kijowa do rozmów: Zełenski stawia warunki – nacisk na Rosję i obrona powietrzna
- Szef Osetii Południowej Gagłojew odchodzi, by pracować w administracji Putina
- Prezydent Polski pozbawił Zełenskiego Orderu Orła Białego – o co chodzi w sporze z Warszawą?

