ЗСУ знищують окупантів на Торецькому напрямку: артилерія працює безпромашно.
ЗСУ продовжують нищити ворога на Торецькому напрямку. Російські бойовики ховаються у лісосмугах, сараях та бліндажах, але українська артилерія знищує їх безжально. Кожен точний постріл — це кілька менше окупантів.
Пресслужба 28 ОМБр ім. Лицарів Зимового Походу показала відео знищення окупантів в Telegram-каналі.
За даними пресслужби, ворог на Торецькому напрямку продовжує атакувати з різних місць і ховається у різних укриттях. Але завдяки точним ударам української артилерії, жива сила ворога швидко перетворюється на статистику втрат.
Військові коротко коментують свою діяльність: "Працюємо. Бережемо своїх. Знищуємо чужих".
Українські війська у Маріупольському напрямку майстерно відбивають атаки ворога і продовжують зберігати контроль над ситуацією на передовій. Російські бойовики не мають жодного шансу проти нашої дисциплінованої та мужньої армії.
Читайте також
- Україна готує нові обміни полоненими: понад 7 тисяч громадян уже вдома
- Відставка Стармера як попередження: чи повторять демократи США помилки лейбористів
- Путін відкинув переговори із Зеленським: які передумови потрібні Кремлю
- Путін заявив про готовність до миру на умовах Стамбула: що відомо
- Удари по Криму зупинили продаж пального: що відбувається на півострові
- Лавров назвав Зеленського “фюрером”: що ще сказав глава МЗС РФ на “круглому столі”

