Rosjanie twierdzą, że siły zbrojne Ukrainy zniszczyły trzeci most na Kurszynie.
19.08.2024
2448
Dziennikarz
Szostal Oleksandr
19.08.2024
2448
Ukraińscy wojskowi znów zniszczyli most przez rzekę Sejm na Kurszynie, donoszą rosyjskie kanały telegraficzne. Według rosyjskich blogerów trzeci i ostatni most w rejonie Gluszki na Kurszynie został zniszczony.
Oficjalnych informacji na ten temat jeszcze nie ma. W przypadku potwierdzenia tej informacji około 700 km² może znaleźć się w operacyjnym otoczeniu.
Wcześniej ukraińscy wojskowi zniszczyli most przez rzekę Sejm w pobliżu wsi Zwanie w obwodzie kurskim Rosji. O tym informują rosyjskie kanały telegraficzne i pokazują zdjęcia.
Wcześniej informowano również o zniszczeniu mostu przez rzekę Sejm w okolicy miejscowości Gluszki w obwodzie kurskim. W sieci pojawiło się wideo wybuchu mostu.
Czytaj także
- 22 czerwca – Dzień Żałoby: Ukraina oddaje hołd ofiarom wojny
- Jak sprawdzić jakość gazu? Nowe uprawnienia dla odbiorców Naftohazu
- Jak żołnierze mogą uniknąć odsetek od kredytów? Poradnik krok po kroku
- Nowa infolinia 1519 Ministerstwa Obrony – co to oznacza dla żołnierzy kontraktowych?
- 20 650 zł miesięcznie dla likwidatorów Czarnobyla od lipca 2026: co musisz wiedzieć
- Tylko jedna szansa na wpisanie na listę gończą: co muszą wiedzieć osoby uchylające się od obowiązku wojskowego

