The Weeknd wydał teledysk w całości nakręcony na iPhone 16 Pro.
Kanadyjski piosenkarz The Weeknd przedstawił swój nowy singiel "Dancing in the Flames", który jest pierwszym utworem z nadchodzącego albumu "Hurry Up Tomorrow". Do stworzenia teledysku artysta wykorzystał nowego iPhone'a 16 Pro. O tym informuje The Variety.
Reżyserem klipu był Anton Tammi, a operatorem Erik Henrikkson. Skorzystali oni z możliwości nowego iPhone'a 16 Pro, takich jak nagrywanie w 4K z częstotliwością 120 klatek na sekundę i obsługa Dolby Vision.
Henriksson zauważył, że był pod wrażeniem zdolności urządzenia do pracy z kontrastami światła i cienia, szczególnie w warunkach nagrywania z jasnymi oświetleniami i deszczem.
Po jedenastu godzinach od premiery na YouTube, teledysk zdobył ponad 1,3 miliona wyświetleń.
W zeszłym tygodniu The Weeknd ogłosił zakończenie swojej trylogii albumów, która rozpoczęła się od "After Hours" i "Dawn FM". "Hurry Up Tomorrow" będzie ostatnią częścią tej serii.
W ramach premiery utworu The Weeknd wykonał go na koncercie w Brazylii. Ponadto, piosenkarz współpracuje z ONZ i przekazuje część dochodu ze sprzedaży biletów na wsparcie globalnego programu walki z głodem poprzez XO Humanitarian Fund.
W przyszłym miesiącu The Weeknd wyruszy do Australii, aby zakończyć swoją trasę "After Hours".
Czytaj także
- Upał do 30°C i piąty stopień zagrożenia pożarowego w obwodzie charkowskim: prognoza na 23–27 czerwca
- 22 ofiary śmiertelne nad wodą w obwodzie kijowskim od początku roku – apel służb ratunkowych
- Atak dronów na Zaporoże: dwie ofiary śmiertelne, dziewięciu rannych, w tym dziecko
- Atak dronów na obwód czernihowski: w ogniu dom, ranni ojciec i 14-letnia córka
- 23 czerwca we Lwowie: burze, upał do +29°C i ostrzeżenia pogodowe
- Trzy wsie pod Charkowem bez gazu: lista miejscowości i ulic objętych przerwą w dostawie

