Подружжя Зеленських прибуло на конференцію з відновлення України.
10.07.2025
3904
Журналіст
Шосталь Олександр
10.07.2025
3904
Президент Володимир Зеленський сьогодні прибув до Риму з робочим візитом. Його супроводжує перша леді Олена Зеленська. Глава держави візьме участь у конференції з відновлення України, яка триватиме два дні в столиці Італії.
Президент Володимир Зеленський разом з першою леді Оленою Зеленською 10 липня прибули на конференцію з відновлення України. Заходи триватимуть протягом двох днів у італійській столиці.
Більше інформації додається...
Президент Володимир Зеленський взяв участь у конференції у Римі разом з першою леді Оленою Зеленською. Заходи спрямовані на відновлення України, і триватимуть упродовж двох днів. Це свідчить про важливість співпраці та підтримки, які надаються Україні з боку міжнародних партнерів.
Читайте також
- Україна повернула 160 захисників з полону: кого саме звільнили
- Екс-міністр оборони Польщі повертає орден від Зеленського: жест солідарності з жертвами
- Зустріч Путіна та Лукашенка на Валдаї: чи втягне Росія Білорусь у війну
- Зеленський обговорив з президентом Латвії новий етап програми Drone Deal
- Розширення інфраструктури в Білорусі: чи є загроза нарощування військ біля кордону
- Зеленський про нову фазу кризи в Криму: удари по логістиці та енергетиці окупантів

