Політика

Завдали мільйони збитків — оголошено підозри посадовцям КМДА
Завдали мільйони збитків — оголошено підозри посадовцям КМДА

Київська прокуратура разом із ДБР, поліцією та СБУ викрили масштабну схему зловживань у комунальних підприємствах та структурних підрозділах КМДА, що призвело до завдання бюджету Києва збитків на суму щонайменше 196,4 млн гривень. Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора. У рамках розслідуванн...

10.07.2025 3502

Реклама