Політика
Трамп назвав наступну країну після Ірану: Куба "теж впаде"
Тиск США на Кубу Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп заявив, що режим в Ірані не буде останнім, який впаде під тиском Вашингтона. Наступною країною, за його словами, стане Куба. Трамп підтвердив, що погіршення ситуації на Кубі частково є наслідком тиску Сполучених Штатів, зокрема через економі...
11.04.2026
701

