Польські залізниці просять у ЄС фінансування для перекидання військової техніки.
Як повідомляє inkorr.com: Польські залізничники планують звернутися до Європейського Союзу за фінансовою допомогою для реалізації програми військової мобільності. Вони вважають, що це сприятиме оперативному переміщенню важкої військової техніки у разі необхідності.
"PKP прагне отримати підтримку ЄС для інвестицій у нові вагони, платформи для танків, мобільні рампи та інше обладнання, необхідне для військової мобільності", - підкреслив Томаш Лахович.
Важливою частиною цієї ініціативи є також робота Європейської Комісії над відповідними нормами в цій сфері, що допоможе зміцнити безпеку східного флангу НАТО та кордонів Європейського Союзу.
Обороноздатність регіону
Польські залізниці активно займаються впровадженням програми військової мобільності і сподіваються на підтримку з боку ЄС у цій справі. Це має на меті підвищити обороноздатність регіону та дозволити швидко і ефективно реагувати на потенційні загрози.
Ситуація в сфері безпеки в Європі вимагає постійної готовності до швидкого реагування на різноманітні виклики. Оголошена програма може суттєво зміцнити інфраструктуру, що торкається не лише Польщі, а й усієї європейської спільноти, підвищуючи рівень координації та готовності до спільних дій у кризових ситуаціях.
Читайте також
- Зеленський опублікував листа Путіну: війна закінчиться, коли РФ не зможе воювати
- Помічник Путіна підтвердив таємний візит російського бізнесмена до Зеленського
- Терехов назвав головне питання після війни: якою буде Україна
- В Арменії стартували вибори: явка виборців зросла до 15%
- США та Ізраїль завдали масованого удару по Ірану: ліквідовано Хаменеї
- Пашинян проголосував на виборах у Вірменії: яке майбутнє він обіцяє країні

