Польський експерт про мир у Європі: хто насправді не хоче завершення війни.
Ситуація в Європі та загроза з боку Росії
Як повідомляє Espreso.tv: Польський політичний експерт Пьотр Кульпа в інтерв'ю, яке відбулося на каналах Еспресо та Slawa.TV, обговорив актуальну ситуацію в Європі та загрозу, що походить з боку Росії. Він висловив думку, що мир у регіоні є важливим для зміцнення суверенітету Польщі, Балтійських країн та України. Кульпа, який є колишнім членом уряду Республіки Польща та екссекретарем польської делегації до парламентської асамблеї НАТО, наголосив на необхідності досягнення стабільності в цих країнах.
Виступаючи в інтерв'ю, Кульпа зазначив, що ситуація в Україні та загалом у регіоні є складною. Він підкреслив, що
«цей конфлікт відображає попит на те, щоб ані Польща, ані Україна не здобули мир»- Пьотр Кульпа. На думку експерта, такий стан справ вигідний не лише Москві, але й Німеччині, яка також не зацікавлена в стабільності в цьому регіоні. Кульпа додав, що
«Сполучені Штати на сьогодні також не зацікавлені в цьому»- Пьотр Кульпа, що вказує на комплексні геополітичні інтереси, що впливають на ситуацію.
Зміни в настроях російського президента
Кульпа також прокоментував зміни в настроях російського президента Володимира Путіна, зазначивши, що «Путін, по суті, розчавлений, як черв'як, та втратила почуття страху». Це свідчить про те, що в Кремлі можуть бути нові оцінки щодо військових дій в Україні. Він додав, що військове командування Росії переконало Путіна в можливості захоплення всієї території Донбасу до осені, що може ще більше загострити ситуацію в регіоні.
Таким чином, думки Пьотра Кульпи відображають серйозні виклики, з якими стикається Європа, зокрема Польща, Балтійські країни та Україна, в контексті російської агресії та необхідності досягнення миру для забезпечення стабільності та безпеки в регіоні. З огляду на складну геополітичну ситуацію, важливо, щоб країни регіону консолідували зусилля для протидії зовнішнім загрозам, адже стабільність у Східній Європі має значення не лише для самих держав, але й для безпеки всього континенту.
Читайте також
- Саміт НАТО в Анкарі: Фіцо заявив, що Словаччина не платитиме за військову допомогу Україні
- Тихановська прогнозує масову здачу білоруських солдатів у разі наказу Лукашенка
- Президент Сербії Вучич іде у відставку: коли відбудуться дострокові вибори
- Саміт Трампа і Путіна в Анкориджі: чи була угода щодо України насправді
- Портников назвав Лукашенка гауляйтером: чи вирішує він щось у відносинах із РФ
- Українські дрони MAGURA випробували в США: чому це важливо для ЗСУ

