Польський ПЕН-клуб виступив проти антиукраїнської кампанії: що відбувається.
Протест Польського ПЕН-клубу
Як повідомляє Espreso.tv: Польський ПЕН-клуб висловив протест проти антиукраїнської кампанії, що активізувалася в Польщі на фоні заяв міністра Анджея Шептицького. Клуб підкреслює, що такі дії створюють загрози для українців, які проживають у Польщі, зокрема для близько 200 тисяч українських дітей, які навчаються у польських школах.
У своїй заяві ПЕН-клуб зазначає:
“Ми не даємо мовчазної згоди та не погоджуємося з антиукраїнською кампанією в Польщі.”
Також організація звертає увагу на зростання агресії, наголошуючи, що "майже щодня в Польщі відбуваються акти словесної та фізичної агресії, спрямовані проти українців". Клуб закликає польську владу та всіх людей доброї волі спільними зусиллями ефективніше захищати українську громаду в Польщі.
Загострення ситуації
Ситуація загострилася після трагічного інциденту в Білій Підляскій, де 44-річний громадянин Росії Семен Скрепецький був застрелений. Цей випадок став ще одним свідченням напруженості у відносинах між різними національними групами в Польщі, що підкреслює необхідність вжиття заходів для забезпечення безпеки та захисту всіх громадян.
Протест Польського ПЕН-клубу відображає зростаючу стурбованість щодо загострення антиукраїнських настроїв у Польщі, що може мати серйозні наслідки для української громади. З огляду на значну кількість українських дітей, які навчаються у польських школах, важливо забезпечити їхню безпеку та інтеграцію в польське суспільство. Відповідь польської влади на ці виклики стане вирішальною для збереження міжнаціональної гармонії в країні.
Читайте також
- У Києві з 15 липня проїзд у транспорті подорожчає до 30 гривень
- Зеленський б'є рекорди за тривалістю звернень: мобілізація та демобілізація розколюють суспільство
- Аспен Інститут у Чернівцях зібрав понад 150 учасників: як війна змінює суспільну згуртованість
- Унікальна інсталяція з манекенами на протезах з’явилася в Україні: у чому суть
- ОБСЄ зафіксувала 20 610 депортованих дітей України: звіт про злочини РФ
- Укриття за 2 мільйони: LEROY MERLIN облаштувала безпечне місце у лікарні Фастова

