Поступки Росії не зупинять війну, а лише посилять агресію: заява Подоляка.
Позиція України у війні з Росією
Як повідомляє UATV: В Україні підкреслюють, що поступки Росії не призведуть до закінчення війни, а лише посилять агресію. Цю думку висловив радник Офісу президента Михайло Подоляк в ефірі телеканалу FREEДОМ. Він зазначив, що ідея про те, що
“отдайте что-то России и все прекратится”є наївною. Подоляк акцентував, що для Росії концепція війни проти України є базовою, адже вона утримує від розпаду саму Російську Федерацію.
Складність переговорів з Росією
Крім того, глава Міністерства закордонних справ України Андрій Сибига повідомив про відсутність прогресу в переговорах з Росією. Ця заява підкреслює складність ситуації та відсутність реальних кроків у напрямку до мирного врегулювання конфлікту. В умовах триваючої агресії важливо розуміти, що компроміси з боку України можуть не призвести до бажаного миру, а навпаки, можуть спонукати Росію до ще більшої агресії.
Таким чином, українська влада продовжує наголошувати на необхідності зберігати стійкість у переговорах та не йти на поступки, які можуть бути витлумачені як слабкість у боротьбі за територіальну цілісність та незалежність країни.
Ця позиція української влади відображає глибоке розуміння стратегічних цілей Росії і її намірів у конфлікті. Незважаючи на відсутність прогресу в переговорах, важливо, щоб Україна залишалася на своєму курсі, адже будь-які поступки можуть посилити агресію з боку Росії, що, в свою чергу, ускладнить ситуацію для України в довгостроковій перспективі.
В Україні підкреслюють, що справжній мир можливий лише за умов визнання територіальної цілісності та суверенітету країни.
Читайте також
- Німеччина пропонує вивести допомогу Україні з-під “боргового гальма”: що це означає
- Україна завдала ударів по російських нафтобазах і танкерах: що відомо
- Конституція чи кадрові зміни: що чекає на українську владу
- Міністр закликає до термінових заходів проти Росії після масованої ракетної атаки на Київ
- Сибіга закликав партнерів до тиску на РФ після масованої атаки на Київ
- Масована балістична атака на Київ: одна людина загинула, 16 поранених

