Потрощені будинки, є загиблі та поранені: Росія атакувала Краматорськ.

Потрощені будинки після атаки в Краматорську
Потрощені будинки після атаки в Краматорську

Удар по Краматорську: загинула одна людина, п'ять поранених

Противник атакував місто Краматорськ за допомогою двох ФАБ-250, в результаті чого загинула одна людина і п'ять людей отримали поранення. За словами голови Донецької ОВА Вадима Філашкіна, росіяни щодня приносять нові смерті та руйнування на Донеччині, тому він закликає мешканців евакуюватися.

Інші атаки

У неділю, 9 лютого, також стався обстріл міст Краматорськ та Константинівка. В результаті авіабомбардувань загинула одна людина, а також спричинено значні руйнування. За повідомленням МВС України, Росія здійснила 10 авіабомбардувань, через що постраждав ще один мирний житель.

Ситуація з відходами на окупованих територіях

Ситуація з утилізацією твердих комунальних відходів на тимчасово окупованих територіях Донеччини наближається до критичної точки. Окупаційна влада не забезпечує нормальне функціонування системи збору та переробки сміття, що викликає невдоволення серед мешканців.


Читайте також

Реклама