Прискорення Спецтрибуналу — президент провів нараду з дипломатами.
15.07.2025
3588
Журналіст
Шосталь Олександр
15.07.2025
3588
У вівторок, 15 липня, Президент України Володимир Зеленський провів нараду з українськими дипломатами. Під час наради, її учасники обговорили прискорення Спеціального трибуналу щодо злочину агресії Росії проти України.
Про це глава держави повідомив у Telegram.Лідер зазначив, що відбулася нарада з українськими дипломатами — командами Міністерства закордонних справ України та Офісу. Перше, що обговорили — прискорення запуску Спеціального трибуналу щодо злочину агресії Росії проти України та відповідну роботу з державами, що поважають міжнародне право. Також під час зустрічі обговорювалася підготовка наради з українськими послами, яка відбудеться вже наступного тижня, та модернізація завдань для українських представників за кордоном. "Третє — наші кроки на ключових міжнародних майданчиках, зокрема щодо проєктів резолюцій Генасамблеї ООН. Готуємо відчутні політико-правові удари по державі-агресору та її позиціях. Найближчі місяці — час для особливо активної роботи нашої дипломатії. Дякую всім у світі, хто допомагає!", — підсумував Зеленський. Нагадаємо, що у той же день, Зеленський підписав закон про множинне громадянство та закон щодо посилення відповідальності за корупційні правопорушення.
Читайте також
- Зеленський назвав кількість жертв за добу: п’ятеро загиблих у Запоріжжі
- Зеленський анонсував переговори з РФ: формат обере Європа, переговорника — Україна
- Зеленський звернувся до Білорусі: вимагає демонтувати ретранслятори для дронів РФ
- Зеленський висунув умову Білорусі: прибрати ретранслятори для РФ
- Рятувальники ліквідовують наслідки обстрілу Києво-Печерської лаври: збитки понад 500 млн грн
- Зеленський назвав кроки для деескалації допомоги Білорусі армії РФ

