Казахстан вітає Реал: сотні фанатів вийшли на нічні вулиці.
Як повідомляє inkorr.com: Сотні шанувальників футболу з Казахстану вийшли на вулиці вночі, щоб привітати гравців мадридського "Реала". Як повідомляє "Главком", мадридці прибули до Казахстану для участі в матчі Ліги Чемпіонів проти ФК "Кайрат".
Поєдинок "Кайрат" - "Реал" запланований на завтра, 30 вересня.
Останні результати в Лізі Чемпіонів виглядають так: "Кайрат" програв "Спортингу" з рахунком 1:4, а "Реал" здобув перемогу над "Марселем" з рахунком 2:1.
Нагадаємо, у другому турі кваліфікації до Чемпіонату світу-2026 збірна України з футболу зіграла внічию з Азербайджаном - 1:1.
Відбір на чемпіонат світу. Група D
Азербайджан - Україна 1:1 (0:0).
Голи: Махмудов (72, з пен.) - Судаков (51).
Наступний матч українська збірна проведе 10 жовтня проти Ісландії у відборі до Чемпіонату світу-2026.
Раніше команда України поступилася Франції з рахунком 0:2 у відбірковому матчі до чемпіонату світу 2026, який відбувся на стадіоні у Вроцлаві, Польща.
Під час зустрічі України та Франції українські фанати підтримали команду, розгорнувши великий банер з написом "Фортеця Європи".
Обидві команди – українська та казахстанська – разом із фанатами готуються до Чемпіонату світу-2026, сповнені емоцій та готовності підтримати своїх улюбленців!
Обидва матчі, в яких брали участь команди, є важливими етапами на шляху до відбору на світову першість. "Реал" готується до протистояння з "Кайратом", тоді як українська збірна прагне покращити свої результати у відборі на Чемпіонат світу. Час покаже, чи зможе обидва колективи реалізувати свої амбіції на міжнародній арені.Читайте також
- Чемпіонат світу-2026: Бразилія втратила перемогу, Австралія сенсаційно обіграла Туреччину
- ЧС-2026 стартував у трьох країнах: 48 збірних боротимуться за трофей
- Усик зустрівся з Трампом у Білому домі: розмова тривала довше запланованого
- Збірна Швейцарії втратила перемогу над Катаром у доданий час: нічия 1:1 на ЧС-2026
- Клозе назвав ім’я гравця, який поб’є його рекорд на ЧС-2026
- Динамо повертає Кендзьору: захисник погодив контракт на два роки

