Реформа "Укроборонпрому": на базі трьох держпідприємств створять товариства з обмеженою відповідальністю.
25.09.2024
1880

Журналіст
Шосталь Олександр
25.09.2024
1880

Наглядова рада Акціонерного товариства "Українська оборонна промисловість" прийняла рішення створити Товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ) на базі трьох державних підприємств (ДП).
Після державної реєстрації ДП будуть остаточно перетворені на ТОВ. Ця трансформація є частиною реформи корпоративного управління в ОПК, яку реалізовує Укроборонпром.
"Ми маємо завершити реформу, оскільки успішна корпоратизація є запорукою подальшого розвитку українського оборонно-промислового комплексу, перетворення його на сучасний високотехнологічний кластер, який вже зараз стає основою економіки всієї країни", - зазначає голова наглядової ради Укроборонпрому Давід Ломджарія.
Було зазначено, що в рамках реформи вже перетворено 42 підприємства на господарські товариства - ТОВ і АТ, з яких 14 будуть проведені у 2024 році.
Читайте також
- Білецький вручив пам'ятні коїни військовим 3-ї ОШБр — фото
- Ціна втечі — ФСБ допитує українців у підвалах у Придністров'ї
- Воїни ЗСУ помстилися ворогу за вбивство дитини на Херсонщині
- Зеленський підбив підсумки конференції з відновлення України
- Україна досі не має документа щодо розвитку — Гетманцев пояснив
- Атака РФ на Дніпропетровщину — загинуло двоє людей