Рейтинг Путіна падає на тлі економічної кризи: підтримка війни впала до 9%.
Ситуація в Росії на фоні економічного тиску
Як повідомляє UATV: На фоні економічного тиску Заходу, атак України на військові об'єкти в Росії та зростання цін, рейтинг Володимира Путіна продовжує падати. Останні соціологічні дані свідчать про те, що 55% респондентів повідомляють про мрачні настрої в їхньому оточенні. Доля тих, хто підтримує війну проти України, зменшилася до 9%, що також свідчить про зростаюче невдоволення серед населення.
З 22 по 28 червня рівень "одобрення діяльності" Путіна впав на 3,5 пункта. Це падіння відбувається на тлі серйозних економічних проблем, з якими стикається країна. Дефіцит федерального бюджету перевищив 6 трлн рублів, що свідчить про катастрофічну нестачу фінансів у державі. Економічна ситуація погіршується також через рекордний сумарний борг росіян перед банками, який досяг 45 трлн рублів.
Соціально-економічні проблеми та їх наслідки
Соціально-економічні проблеми в Росії продовжують поглиблюватися. 34% кредитного портфеля мікрофінансових організацій складають позики з простроченням більше 90 днів. Як зазначає економіст Володимир Милов,
“этой экономике не хватает денег просто катастрофически, денежный голод огромный”.У свою чергу, політична ситуація також викликає занепокоєння. Дві третини з 83 регіонів Росії повідомляють про проблеми з постачаннями пального, що додатково підкреслює складнощі, з якими стикається країна.
Таким чином, зростання соціально-економічних проблем, падіння підтримки військових дій та зменшення рейтингу президента свідчать про те, що ситуація в Росії залишається напруженою. Уряд стикається з викликами, які можуть мати серйозні наслідки для подальшого розвитку країни.
В умовах такого економічного тиску та соціального невдоволення, можливі подальші зміни в політичному ландшафті, оскільки населення вимагає рішень для поліпшення життя та вирішення нагальних проблем. Ці фактори можуть вплинути на стабільність режиму та його здатність утримувати владу в майбутньому.
Читайте також
- Паливна криза в Росії: у 12 регіонах зупинили транспорт через дефіцит бензину
- Супутник зафіксував 4,5-кілометрову чергу до АЗС у РФ: у 13 регіонах Росії паливна криза
- Ексглава СОТ про санкції проти Росії: економіку послаблюють, і це лише початок
- Курс долара та євро різко змінився: які прогнози для гривні на липень
- Росія втрачає врожай 2026: зібрано лише 3% через кризу пального
- Знижки 50-60% в АТБ та Сільпо: які продукти найвигідніше купити 3 липня

