Рекордна атака дронів: Україна знищила 109 із 133 ворожих БпЛА.

Знищення 109 із 133 дронів
Знищення 109 із 133 дронів Фото: UATV

Атака на Україну 19 березня 2023 року

Як повідомляє UATV: 19 березня 2023 року армія Російської Федерації здійснила масовану атаку на Україну, використавши 133 безпілотники, серед яких були типи 'Шахед', 'Гербера' та 'Италмас'. З цих безпілотників 70 були ідентифіковані як 'Шахеди'. Протиповітряна оборона України ефективно відреагувала на цю загрозу, знищивши або подавивши 109 ворожих безпілотних літальних апаратів.

Деталі атаки

Атака була зафіксована на 11 різних локаціях, де було виявлено 20 ударних безпілотників. Обломки знищених апаратів падали на семи локаціях. Ця подія підкреслює продовження загроз з боку російських сил у повітряному просторі України та важливість підтримки протиповітряної оборони в умовах військових дій.

Ця атака демонструє зростаючу інтенсивність військових дій з боку Росії, що вимагає постійного вдосконалення системи протиповітряної оборони України. В умовах війни, забезпечення ефективного захисту від безпілотників стає критично важливим завданням для українських сил, оскільки це впливає на загальну безпеку та стабільність регіону.

Результати цієї атаки і реакція українських військових можуть мати значення для подальшого розвитку конфлікту та міжнародної підтримки України у боротьбі за свою територіальну цілісність.


Читайте також

Реклама