Рекордні резерви та геополітика: прогноз курсу долара і євро на тиждень з 8 липня.
Зміни валютних курсів в Україні
Як повідомляє Мінфін — Крипто/Фінанси: Протягом тижня з 8 по 15 липня в Україні очікуються зміни курсів долара та євро внаслідок зовнішніх факторів, зокрема ситуації на Близькому Сході. Це вплине на ціни на нафту та золото, що також можуть зазнати коливань. Водночас міжнародні резерви України зросли до $51,269 млрд, що може позитивно відобразитися на стабільності національної валюти.
Витрати НБУ на валютні інтервенції, які будуть здійснені протягом цього періоду, можуть вплинути на динаміку попиту населення на валюту. У зв'язку з цим пара євро/долар може суттєво коливатися щодня, а на міжбанку та готівковому ринку курс долара та євро, ймовірно, залишиться в певному коридорі. Євро, з огляду на свою волатильність, залишиться основним інструментом для спекуляцій в обмінниках.
Внутрішні та зовнішні фактори
Зміни валютних курсів в Україні, які очікуються в найближчі дні, можуть стати наслідком не лише міжнародних подій, але й внутрішньої економічної політики. Підвищення міжнародних резервів може свідчити про певну стабільність в економіці, проте коливання попиту на валюту в умовах невизначеності можуть створити додаткові ризики для фінансової системи країни.
Спостереження за динамікою валютних курсів залишатиметься актуальним для бізнесу та населення, оскільки це вплине на цінову політику та купівельну спроможність громадян.
Читайте також
- Курс долара на 10 липня: НБУ підвищив вартість валюти
- Інфляція в Україні сповільнилася до 7,2%: що подешевшало у червні
- Євросоюз перегляне правила для криптоактивів: чому стейблкоїни змінять MiCA
- Платники ЄСВ отримали нову послугу: довідку-розрахунок тепер подають онлайн
- Swift готує революцію у грошових переказах: блокчейн-платформа для транскордонних транзакцій
- AMLA затвердила єдині штрафи за відмивання грошей у ЄС: що зміниться для банків

