Росіяни атакували Україну 47 дронами та ракетами: де зафіксовано влучання.

Росіяни атакували Україну 47 дронами та ракетами: де зафіксовано влучання
Росіяни атакували Україну 47 дронами та ракетами: де зафіксовано влучання Фото: novyny.live

Російські окупанти вчора атакували Україну за допомогою 47 ударних безпілотників типу Shahed та безпілотників-імітаторів, а також двома ракетами "Іскандер-К" з Запорізької області. 31 безпілотник був збитий на 15 різних місцях.

Пресслужба Повітряних сил ЗСУ повідомила про наслідки цієї нічної атаки. Вона стосувалася територій Чернігівської, Сумської, Харківської та Донецької областей, а також міста Дніпра.

Наслідки атаки

Зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотні системи успішно відбили повітряні напади. За попередньою інформацією, було знищено ракету "Іскандер-К", 16 безпілотників типу Shahed і безпілотників-імітаторів.

Дрони також атакували Харківщину. У Запоріжжі за добу зафіксовано 585 ударів з боку РФ, що призвело до руйнування декількох будівель. У Дніпрі внаслідок атаки постраждали троє людей.

Україна знову виявилася під обстрілами російських окупантів, які намагаються завдалий шкоди нашій країні за допомогою безпілотників та ракет "Іскандер-К". Захисники відразу відповіли на напад і знищили частину атакуючих об'єктів. Ситуація на сході країни залишається напруженою, і влада продовжує моніторити ситуацію та діяти відповідно.


Читайте також

Реклама