РФ у 2025 році зіткнеться зі ще однією серйозною проблемою – The Washington Post.
Росія зіткнеться з дефіцитом танків
За даними газети The Washington Post, Росія озвучила прогнози щодо значного зниження виробництва танків у період до 2025 року. Причиною цього стали великі втрати військової техніки на фронті та проблеми з постачанням компонентів для нової техніки, спричинені санкціями Заходу
За прогнозами, Росії доведеться шукати інші джерела постачання необхідних компонентів шляхом контрабанди. Однак, це може зафіксувати зниження боєздатності російської армії в майбутньому.
Втрати танків та гаубиць в Росії перевищують кількість випущених нових машин, а економічний тиск також спотворює виробництво. Деякі аналітики стверджують, що масове виробництво не може замінити якість техніки, особливо при наявності таких проблем.
Втрати Росії на фронті
У листопаді 2024 року російська армія зазнала рекордно високих втрат - 1523 особи на добу. Ці цифри посилюються з кожним днем, а загальна кількість втрат у листопаді сягає 45 690 осіб.
Під час битви за Україну та Курську область в вересні і жовтні 2024 року Росія втратила близько 80 110 військових на обмін за 1517 квадратних кілометрів території.
Загалом, з початку конфлікту Росія втратила понад 125 800 солдатів в обмін на 2356 квадратних кілометрів території. Це свідчить про серйозні проблеми, з якими стикається російська армія на фронті.
Читайте також
- В Україні вперше водія позбавлено прав через порушення військового обліку
- ЦРУ запропонувало всім своїм співробітникам звільнитися – WSJ
- Зеленський дорікнув Такеру Карлсону за роботу на Путіна: деталі заяви
- Вдома на нього чекала вагітна дружина. Згадаймо Олега Хомицького
- «Призову підлягають всі юнаки з 18 років». Ексміністр оборони Латвії розказав про підготовку до війни
- "Тисяча Зеленського": скільки українців отримали гроші і на що їх витрачають