Росія атакувала Дніпро безпілотниками: поранена людина, пошкоджені будинки.

Атака безпілотників на Дніпро
Атака безпілотників на Дніпро Фото: TSN.ua

Атака на Дніпро

Як повідомляє TSN.ua: 28 лютого 2023 року в Дніпрі сталися вибухи внаслідок атаки Росії безпілотниками. Одна людина отримала травми, пошкоджено кілька будівель і транспортна інфраструктура. Війська Росії понад десять разів атакували три райони Дніпропетровської області безпілотниками. Сили протиповітряної оборони знищили 16 дронів під час цих атак.

Оголошена тривога тривала з 04:43 до 05:35. Внаслідок атаки виникла пожежа в одному з районів міста. Як повідомив Микола Лукашук,

“в місті пошкоджено два чотириповерхових будинки, транспортне підприємство та газогін”.
У Нікопольському районі під ударом опинилися Нікополь, Червоногригорівська і Покровська громади. Також в Синельниківському районі були вражені Васильківська та Межівська громади.

Станом на 07:40 28 лютого дрони фіксувалися у Київській та Харківській областях. За словами постраждалого Олександра Ганжі,

“У Дніпрі понівечені транспортна інфраструктура і багатоповерхівки”.
Ця атака стала ще одним етапом ескалації конфлікту в регіоні та продовженням військових дій, які негативно впливають на цивільне населення.

Ця атака на Дніпро і прилеглі райони підтверджує тенденцію використання безпілотників як основного засобу ведення бойових дій у конфлікті, що триває. Знищення дронів силами протиповітряної оборони свідчить про активну оборонну позицію України, однак руйнування цивільної інфраструктури та травми серед населення вказують на серйозні гуманітарні наслідки. Подібні інциденти підкреслюють необхідність міжнародної реакції та підтримки для захисту цивільного населення в умовах військових дій.


Читайте також

Реклама