Атака дронів на Харків: постраждали мирні жителі, є загиблий.
Як повідомляє inkorr.com: Російські терористи влаштували три атаки з використанням безпілотників у Холодногірському районі Харкова. Внаслідок цих нападів одна людина отримала важкі поранення. 68-річний чоловік та 60-річна жінка зазнали серйозних травм і були госпіталізовані, а 77-річна жінка отримала легкі ушкодження.
Зараз уточнюються деталі щодо постраждалих. Також стало відомо, що у Васильківській громаді Синельниківського району Дніпропетровської області загинув один чоловік. Усі потерпілі отримують необхідну медичну допомогу.
Підсумок
Внаслідок атак терористів із використанням безпілотників в Харкові та Дніпропетровській області постраждали п'ять людей, одна з яких загинула. Президент України Володимир Зеленський підкреслив важливість посилення протидії дронам та заплановану співпрацю з міжнародними партнерами в цій сфері.
Читайте також
- Обстріли ламають психіку: як стрес надвисокої інтенсивності змінює реакції людини
- ЄС одноголосно схвалив позицію щодо першого кластеру переговорів з Україною
- ЄС готує 21-й пакет санкцій проти Росії: заборона на в’їзд для колишніх комбатантів
- Трансформація армії: нові контракти, терміни служби та повернення із СЗЧ
- Зеленський анонсував нові гарантії безпеки: про що йтиметься на самітах G7 та НАТО
- Саміт G7 у Франції: Європа та США обговорять мирні переговори щодо України

