Росія атакувала Харків: загинула жінка, поранено 10 людей, зруйновано будинки.

Атака Росії на Харків
Атака Росії на Харків Фото: UATV

Атака на Слободський район Харкова

Як повідомляє UATV: 19 січня 2023 року російська армія атакувала Слободський район Харкова, внаслідок чого постраждали цивільні об'єкти. В результаті обстрілу загинула 69-річна жінка, а десять людей отримали травми різного ступеня тяжкості, двоє з яких були госпіталізовані.

Атака призвела до значних руйнувань. Один приватний будинок був повністю зруйнований, ще 30 будівель зазнали пошкоджень. В десяти багатоповерхівках вибито вікна, а також постраждали сім автомобілів. Екстрені служби продовжують працювати на місці події, надаючи допомогу постраждалим та усуваючи наслідки атаки.

Олег Синегубов зазначив, що російські окупанти атакували виключно цивільну житлову забудову, що підкреслює цілеспрямованість цього агресивного акту.

Ситуація залишається напруженою, і наслідки цієї атаки ще будуть оцінені.

Контекст конфлікту в Україні

Ця атака є частиною тривалої конфліктної ситуації в Україні, яка триває з 2014 року, коли Росія анексувала Крим. Постійні обстріли цивільних об'єктів викликають занепокоєння як на національному, так і на міжнародному рівнях, підкреслюючи гуманітарну кризу, що виникає внаслідок військових дій.

Влада України продовжує закликати міжнародну спільноту до підтримки та засудження агресії, що має важливе значення для стабільності регіону.


Читайте також

Реклама