Росія атакувала Одесу балістичною ракетою: двоє поранених, руйнування.
Атака на Одесу 21 лютого
Як повідомляє UATV: 21 лютого російські війська здійснили атаку на Одесу та область, внаслідок якої постраждали двоє людей, а також зафіксовано значні руйнування. Атака була проведена з використанням баллистичної ракети "Іскандер-М", що була запущена з Воронезької області РФ, а також 120 ударних безпілотників.
Внаслідок цієї атаки один чоловік був госпіталізований з опіками, ще один отримав поранення внаслідок удару по приватному будинку. Руйнування сталися в різних районах міста, пошкоджено:
- чотири житлові будинки;
- одне навчальне заклад.
Зокрема, було пошкоджено будівлю лицея, де сталося руйнування на другому поверсі. Як повідомляє Головне управління ГСЧС України в Одеській області,
“на щастя, без пожежі і постраждалих”.
Напружена ситуація в регіоні
Ця атака ще раз підкреслює напружену ситуацію в регіоні та тривалість конфлікту, який продовжує впливати на цивільне населення. Слід зазначити, що за останні кілька місяців Одеса стала частим об'єктом обстрілів, що викликає занепокоєння серед місцевих жителів та влади.
Зростання інтенсивності атак на Одеську область може свідчити про ескалацію військових дій та погіршення гуманітарної ситуації в регіоні, оскільки цивільні об'єкти стають мішенями для військових дій. Це підкреслює необхідність міжнародної підтримки та посилення заходів безпеки для захисту населення.
Читайте також
- Київ накрила потужна негода: повалені дерева, підтоплення та знеструмлення
- Спекотна погода спричинила дефіцит енергії: українцям готують нові обмеження світла
- Ракетний удар по Дніпру: кількість загиблих зросла до шести, 29 поранених
- У Львові блискавка влучила у шестирічну дівчинку: який стан дитини
- На ліквідацію пожежі в Україні кинули 200 рятувальників: температура в осередках сягає 50 градусів
- 30 червня в Україні масштабні відключення світла: коли і кого торкнеться

