Росія атакувала Одесу вночі: постраждали пʼятеро людей, пошкоджені дитсадки та ліцей.

Атака Росії на Одесу вночі
Атака Росії на Одесу вночі Фото: Novyny.live

Атака на Одесу

Як повідомляє Novyny.live: У ніч на 4 лютого Російська Федерація завдала масованого удару по Одесі, внаслідок чого постраждали п’ятеро осіб. Чотирьом з них була надана допомога на місці, тоді як одна особа звернулася до медиків самостійно. Атака призвела до пошкодження будівель двох дитячих садочків, ліцею, а також близько 20 житлових будинків і легкових автомобілів.

Наслідки атаки

Наслідки атаки викликали тривогу серед місцевих мешканців. Одна з жінок, Інна, зауважила:

«Добре, що всі люди вийшли самі»
. Інша мешканка, Наталія, поділилася своїми відчуттями:
«Було дуже страшно. Ми вже це пережили один раз, у Торецьку»
. Також була свідком подій Олена Іванівна, яка розповіла, що її повністю засипало: «Я хвилин п’ятнадцять вибиралася, а потім почала кричати».

У зв’язку з цими подіями розпочато досудове розслідування за фактом воєнних злочинів за частиною 1 статті 438 Кримінального кодексу України. Ця ситуація ще раз підкреслює серйозні ризики, з якими стикають мешканці Одеси в умовах постійних атак.

Ця атака на Одесу є частиною більш широкої тенденції загострення конфлікту в Україні, що триває вже кілька років. Постійні обстріли житлових районів викликають не лише фізичні, але й психологічні травми серед населення, що може мати довгострокові наслідки для громади. Розслідування воєнних злочинів у цьому контексті стає важливим кроком для притягнення винних до відповідальності та забезпечення безпеки цивільних осіб.


Читайте також

Реклама