Росія імпортує бензин з Азії: паливна криза охопила 11 часових поясів.
Паливна криза в Росії
Як повідомляє Espreso.tv: У Росії спостерігається паливна криза, яка розпочалася в травні 2023 року. Причиною цього стало збільшення атак України на нафтопереробні заводи, що призвело до дефіциту пального та зростання цін. Криза охопила всі 11 часових поясів країни, ставши серйозним викликом для населення та економіки.
З метою подолання паливної нестачі, Росія з 17 червня 2023 року планує імпортувати бензин морем з країн Азії. Вже 1 липня 2023 року розпочалися морські постачання бензину з Індії, де було відправлено щонайменше 60 тисяч тонн пального двома танкерами. Однак обсяг виробництва бензину в Росії на початку липня 2023 року впав до 65% від середнього сезонного споживання, що підтверджує серйозність ситуації.
Вплив на населення
У Московській області, де проживає 22 мільйони людей, дефіцит пального відчувається особливо гостро. Ціни на бензин зросли до рекордного рівня до кінця червня 2023 року, що викликало занепокоєння серед населення. Пошуковий запит "як зробити бензин" у сервісі "Яндекс" у червні 2023 року зріс втричі порівняно з травнем, що свідчить про зростаючу паніку та невпевненість людей у доступності пального.
Таким чином, паливна криза в Росії продовжує загострюватися, ставлячи під загрозу не лише транспортну інфраструктуру, а й повсякденне життя мільйонів людей. Ситуація залишається складною, і її вирішення вимагатиме значних зусиль з боку держави та енергетичного сектору.
Ця паливна криза може мати далекосяжні наслідки для російської економіки, оскільки підвищення цін на пальне може призвести до зростання витрат у всіх секторах, а також вплинути на рівень життя населення. В умовах дефіциту пального, владі доведеться знайти ефективні рішення для забезпечення стабільності на ринку енергетичних ресурсів, щоб уникнути подальших соціальних і економічних наслідків.
Читайте також
- Росія перенаправляє пальне з Сибіру до Москви: дефіцит бензину охопив регіони
- Росія рекордно розпродає золото: центробанк позбувся 44 тонн за півроку
- Російський експорт пшениці впаде до мінімуму з 2017 року: що стало причиною
- Пожежі на складах Wildberries завдали збитків на 180 млрд рублів: що втратила Росія
- Каспійський нафтопровід зупиняє роботу: що загрожує експорту Казахстану
- Ракетні обстріли змінюють попит на житло: українці масово цікавляться переїздом на захід

