Росія обстріляла Дружківку касетними боєприпасами: 7 загиблих та 15 поранених.
Обстріл Дружківки: трагічні наслідки
Як повідомляє Novyny.live: 4 лютого 2023 року російські війська здійснили обстріл Дружківки на Донеччині, внаслідок чого загинули щонайменше семеро мирних жителів, віком від 43 до 81 року. Ще 15 людей, віком від 50 до 72 років, отримали поранення. У обстрілі були використані касетні боєприпаси.
На місці події працюють рятувальники та медики, які надають допомогу постраждалим. Ситуація залишається складною, оскільки кількість жертв та поранених може змінюватися в залежності від розвитку подій.
Реакція на обстріл
Цей обстріл викликав обурення серед місцевого населення та міжнародної спільноти, адже такі дії ставлять під загрозу життя цивільних осіб.
Обстріл Дружківки є частиною тривалої конфліктної ситуації в Україні, де цивільні жертви часто стають результатом військових дій. Використання касетних боєприпасів, які заборонені міжнародними конвенціями у населених пунктах, підкреслює серйозність ситуації та потребу в захисті прав цивільних осіб. Це також може сприяти новим обговоренням на міжнародному рівні щодо військових дій в Україні та їх впливу на населення.
Читайте також
- Російські дрони атакували цивільні судна в Чорному морі: які наслідки
- Обстріл Херсонщини 10 червня: загиблий та п’ятеро поранених, серед яких дитина
- У Сумах уламки «шахеда» впали на пасажирський поїзд: пошкоджено вокзал
- ЗСУ завдали критичних ударів по Чонгарському мосту: Крим накрила топливна та продовольча криза
- Атака БПЛА на Суми: через влучання у транспортний обʼєкт поранено чотирьох людей
- Масована атака дронів на Харків: понад 10 постраждалих, пожежа в житловому будинку

