Росія пригрозила новими ударами по енергетиці України.

Наочний приклад російської загрози енергетиці України
Наочний приклад російської загрози енергетиці України

Офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова заявила, що Росія може ударити по енергетичній інфраструктурі України відповідно на атаки з боку України. Вона звинувачує Україну у нападах на російські об'єкти енергетики. Кремль також стверджує, що Україна не бажає досягти миру.

Експерт з протидії дезінформації Андрій Коваленко наголошує, що Росія сама порушила перемир'я, але намагається звинуватити Україну в порушеннях. Він закликає всі рівні влади в Україні демонструвати, що саме Росія першою порушила обіцянку Трампу про припинення вогню.

Кремль намагається зруйнувати мирні переговори з Україною і виправдати продовження війни. Він також намагається загострити відносини України зі США у сфері атомної енергетики. Аналітики зазначають про обстріл газовимірювальної станції "Суджа". Генштаб ЗСУ заперечує причетність українських військових до цих атак, але Кремль продовжує звинувачувати Україну.


Читайте також

Реклама