Росія вдарила по лікарні в Нікополі: є загиблий.
08.08.2024
2585
Журналіст
Шосталь Олександр
08.08.2024
2585
Російські війська обстріляли лікарню в Нікополі
Окупаційні війська Росії напали на лікарню у місті Нікополь на Дніпропетровщині. Запривинітував чоловік, розповів голова Оперативно-рятувального агентства Сергій Лисак.
Бойовики обстріляли будівлю лікарні, гаражі, автомобілі та лінії електропередач. 50-річний чоловік, якого вразив гарматний вогонь, загинув. Лікарі намагалися врятувати його життя, але безуспішно.
28 липня цього року російські війська обстріляли Нікополь, що призвело до поранень восьми людей, включаючи дітей. Постраждалих негайно доставили до лікарні за допомогою швидкої медичної допомоги та групи рятувальників Червоного Хреста.
Читайте також
- Понад 50 атак за добу на Дніпропетровщину: загибла та поранені
- Удар РФ по Харкову: FPV-дрон влучив у житловий будинок, поранена жінка
- Атака на Харків: FPV-дрон влучив у житловий будинок, постраждала жінка
- Синій автомобіль чи трамвай: хто має перевагу на нерегульованому перехресті
- Обстріл Херсонщини 22 червня: поранено п’ятьох людей, серед них чиновник ОВА
- Атаки РФ на Дніпропетровщину: загинула жінка, дев'ятеро поранених

