Росія втрачає контроль над Абхазією? Заява Центру протидії дезінформації.


У республіці Абхазія, яка знаходиться під окупацією Росії вже більше 30 років, відбулися антиросійські протести. Згідно зі звітом Центру протидії дезінформації, Росія поступово втрачає контроль над своїми сепаратистськими анклавами в інших країнах через свою війну з Україною.
Причиною антиросійських протестів в Абхазії стала інвестиційна угода з Росією. Місцеві жителі розуміють, що так звані російські "інвестиції" є насправді проголошенням поглинання та експансією.
Центр протидії дезінформації зазначає, що Росія втрачає контроль над своїми сепаратистськими анклавами в інших країнах, незважаючи на багаторічну пропаганду. Жителям Абхазії не вдається зробити з них "русских".
Сьогодні відбулися протести в Абхазії проти інвестиційної угоди з Росією, що призвело до скасування парламентської сесії. Опозиція також пошкодила ворота парламенту та вимагає голосувати проти проєкту.
Читайте також
- Безпілотники атакували Росію: де пролунали вибухи
- У Липецькій області внаслідок ДТП згоріла колона авто окупантів
- Німеччина оновить «військовий автопарк» на €25 млрд
- Обмін полоненими, розмова Зеленського та Трампа. Головне за 4 липня
- Зеленський забрав громадянство в Онуфрія. Юристи пояснили, які будуть наслідки для митрополита
- У Німеччині перекинувся автобус, серед пасажирів – українці