Росія за добу випустила понад 6000 снарядів: головні напрямки атак.

Росія за добу випустила понад 6000 снарядів: головні напрямки атак
Росія за добу випустила понад 6000 снарядів: головні напрямки атак Фото: inkorr.com

Як повідомляє inkorr.com: Протягом минулої доби російські війська здійснили один ракетний удар і 60 авіаційних атак. Зокрема, використали одну ракету та скинули 128 керованих авіабомб. Також було задіяно 2371 дрон-камікадзе, що призвело до 3604 обстрілів українських позицій та населених пунктів.

Останні новини війни в Україні

За даними Генштабу ЗСУ станом на 19 жовтня о 22:00, відбулося 151 бойове зіткнення. Українські сили оборони активно протистоять російським загарбникам, прагнучи зірвати їх наступальні плани та виснажити бойовий потенціал противника.

Останні новини з фронту

На Покровському напрямку спостерігається найбільша активність ворога.

На Південно-Слобожанському напрямку

Українські війська успішно відбили 11 атак ворога та запобігли ще двом. Також зафіксовано два авіаудари і 129 обстрілів позицій українських сил та цивільних населених пунктів.

На Куп'янському напрямку

Агресор здійснив три наступальні дії біля Піщаного, з яких дві атаки продовжуються.

Нагадаємо, що триває 1334-й день російсько-української війни.

Ця інформація підкреслює останні військові події в зоні конфлікту на сході України. Російські війська продовжують здійснювати численні удари та обстріли, в той час як українські сили намагаються захистити свої позиції та цивільних мешканців. Ситуація залишається гострою, і конфлікт триває вже багато часу.


Читайте також

Реклама