Росія застосувала нові реактивні авіабомби: ППО України їх перехоплює.
Як повідомляє inkorr.com: Окупантські війська почали використовувати нові керовані авіабомби з реактивним двигуном для атак на українські території. Проте українська система протиповітряної оборони успішно справляється з їх перехопленням.
За словами начальника управління комунікацій Повітряних сил ЗСУ Юрія Ігната, російські війська наразі тестують ці авіабомби у обмежених масштабах, перевіряючи реакцію української системи протиповітряної оборони. Нові модифікації КАБів вже помічали в небі над Одеською, Миколаївською та Полтавською областями.
Ігнат зауважив, що ці авіабомби за своїми характеристиками нагадують крилаті ракети, що дозволяє їх перехоплювати за допомогою українських засобів ППО. Підрозділи Повітряного командування "Південь" вже збили дві з цих боєприпасів, а третя впала на відкритій місцевості, не завдавши жодних ушкоджень.
Україна зміцнює оборонні спроможності
Ігнат підкреслив, що, незважаючи на спроби Росії удосконалити свої засоби ураження, Україна продовжує підвищувати свої оборонні можливості разом із міжнародними партнерами. Українські фахівці глибоко досліджують нові типи авіабомб, які представляють загрозу для міст України.
Завдяки зусиллям українських сил протиповітряної оборони нові реактивні керовані авіабомби, що використовуються окупантами, успішно перехоплюються. Водночас Україна продовжує зміцнювати свої оборонні можливості, співпрацюючи з партнерами та вивчаючи нові загрози разом із експертами.
Читайте також
- До кінця 2026 року червона риба подорожчає на 20-25%: що відбувається з цінами
- Росія втратила 1,4 млн військових та стикнулася з паливною кризою: що відбувається
- Ціна бичка на Привозі сягнула 700 грн: скільки коштує інша риба
- Українцям дозволили виплачувати зарплату на картку іншої людини: що з податками
- Україні потрібен перезапуск економіки: Кім назвав ключову умову
- Українці масово купують дешеві хати в селах: скільки коштує житло та паркан у 2026 році

