За добу на фронті: 59 авіаударів та 162 бойових зіткнення.
Упродовж останньої доби ворог завдав 59 авіаційних ударів та здійснив ряд атак на позиції українських військ. У результаті цих дій було позбавлено життя 113 керованих бомб, використано 1768 дронів-камікадзе та проведено 3238 обстрілів наших підрозділів та мирних населених пунктів.
Як повідомляє inkorr.com: Станом на 8 жовтня о 22:00 у зонах бойових дій відбулося 162 бойові зіткнення. Українські військові продовжують захищати свої позиції та завдавати вогневого ураження ворожим силам для забезпечення безпеки території. Про це повідомили в Генеральному штабі Збройних сил України.
На Покровському напрямку наші сили завдали ворогу значних втрат. Було знищено 144 загарбників, з них 99 - безповоротно. Також були нейтралізовані та пошкоджені ворожа техніка. Ситуація залишається напруженою, і бої тривають.
На цих напрямках також мали місце бойові зіткнення. Ворог здійснив дев'ять авіаційних ударів та ряд артилерійських обстрілів. Бої тривають.
У зазначених районах ворог атакував цивільні об'єкти, що призвело до руйнувань. Бойові дії все ще відбуваються в окремих локаціях.
Короткий підсумок
З початку останньої доби на фронті в Україні спостерігається напружена ситуація. Ворожі атаки та бойові дії призвели до численних людських втрат і руйнувань. Українські сили продовжують захищати свої позиції та вражати ворожі підрозділи, забезпечуючи безпеку країни.
Читайте також
- Смертельна ДТП на Львівщині: загинула жінка, серед травмованих двоє дітей
- Смертельна ДТП у Києві: в Україні переглянуть підходи до навчання водіїв
- Атака 98 дронів на Україну: двоє загиблих на Сумщині
- Атаки РФ на Харківщину: дрони вдарили по десяти селах, є поранені та руйнування
- Трагедія в Києві: водій із 39 порушеннями вбив 4 людей у переході, серед них дитина
- Атака на Сумщину: 17 громад пошкоджено, двоє загиблих та четверо поранених

