Росія атакувала Одещину дронами: які об'єкти постраждали.
Атака на Одещині: російські дрони вдарили по інфраструктурі
Як повідомляє inkorr.com: Увечері 7 листопада російські терористи атакували важливі інфраструктурні об'єкти Одеської області за допомогою ударних безпілотників. Про це повідомив голова Одеської облдержадміністрації Олег Кіпер в інтерв'ю "Главкому".
«Ворог знову цілеспрямовано вдарив ударними безпілотниками на важливі об'єкти інфраструктури Одещини. Навіть попри успішну роботу сил протиповітряної оборони, відбулося пошкодження енергетичного об'єкту на півдні області», – написав Кіпер.
Очільник області зазначив, що в результаті нападу немає інформації про жертви або поранених.
Деталі атак та їх наслідки
Нагадаємо, що в ніч на 4 листопада Одещина також стала мішенню для російських дронів. За словами Олега Кіпера, внаслідок тих атак виникли пожежі, а також були пошкоджені дороги, будівлі і техніка. Рятувальники оперативно відповідали на виклики і ліквідували значні пошкодження.
«В результаті атак виникли пожежі. Зруйновано дорожню інфраструктуру, промислові будівлі та обладнання. Пожежники швидко врегулювали пожежі», – розповів Кіпер.
Окрім Одеської області, російські терористи також атакували Запоріжжя та Чугуїв на Харківщині, завдавши шкоди приватним домоволодінням, дитячому садку і навчальному закладу.
Таким чином, атаки російських терористів на важливі об'єкти інфраструктури в Одеській області тривають. Хоча ці напади спричиняють значні пошкодження, завдяки оперативним діям рятувальників вдається зменшити їх наслідки та забезпечити подальше відновлення.
Читайте також
- Російський дрон атакував цивільне авто в Херсоні: двоє загиблих, двоє поранених
- Спека в Європі забрала тисячі життів: які країни потерпають найбільше
- Масована атака РФ на Київщину 6 липня: 10 загиблих, 48 постраждалих
- Масований удар Росії по Вишневому: 22 загиблих, зруйновано майже сотню будинків
- Масована атака на Київ 6 липня: 15 загиблих, 60 поранених, пошкоджено 30 будинків
- Ліквідація нафтової плями на Одещині: 350 тонн нафтопродуктів в озері та 56 загиблих дельфінів

