Росіяни атакували Одесу: постраждали житловий будинок, школа та дитячий садок.

Атака на Одесу, зруйновані будівлі
Атака на Одесу, зруйновані будівлі Фото: TSN.ua

Атака на Одесу

Як повідомляє TSN.ua: Російські війська здійснили атаку на Одесу, внаслідок якої постраждали цивільні об’єкти, зокрема житловий будинок, школу та дитячий садок. Атака відбулася у 2023 році та зачепила два райони міста. Значних пошкоджень зазнав двоповерховий житловий будинок, внаслідок чого вибухова хвиля повибивала вікна у сусідніх будівлях і пошкодила припарковані автомобілі.

Крім того, постраждали школа та дитячий садок. Зафіксовано влучання в адміністративну будівлю промислового об’єкта, що призвело до виникнення пожежі. Рятувальники ДСНС витягли з небезпечної зони чотирьох людей, а двом жінкам медики надали допомогу на місці. Наразі комунальні служби розпочали ліквідацію наслідків обстрілу, а обстеження пошкоджених об’єктів триває.

Вплив атаки на цивільне населення

Ця атака є ще одним свідченням продовження конфлікту в Україні, який має серйозний вплив на цивільне населення та інфраструктуру. Подібні інциденти викликають занепокоєння з приводу безпеки цивільних осіб та потреби в подальших заходах для захисту населення від військових дій.

  • Ліквідація наслідків обстрілу
  • Допомога постраждалим

Ліквідація наслідків обстрілу та допомога постраждалим залишаються важливими завданнями для місцевої влади та рятувальних служб.


Читайте також

Реклама