Росіяни двічі вдарили по Запоріжжю вночі: що відомо про наслідки.

Вибухи в Запоріжжі вночі
Вибухи в Запоріжжі вночі Фото: Novyny.live

Вибухи в Запоріжжі

Як повідомляє Novyny.live: Вночі 20 січня в Запоріжжі пролунали вибухи, на території області триває повітряна тривога. Начальник Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров повідомив про вибухи та закликав жителів перебувати в безпечних місцях. О 23:50 він повідомив про перші вибухи, а о 23:56 один із вибухів прогримів в одному з районів Запоріжжя.

Станом на 00:04 повітряна тривога була оголошена в наступних областях:

  • Запорізька
  • Полтавська
  • Миколаївська
  • Харківська
  • Дніпропетровська
  • Сумська
  • Чернігівська
  • Донеччина
  • Кіровоградщина

О 00:24 Іван Федоров підтвердив, що росіяни двічі вдарили по Запоріжжю. За попередніми даними, постраждалих немає.

Атаки на інші регіони

Ця атака сталася на фоні інших обстрілів. Зокрема, 19 січня росіяни атакували Харків, внаслідок чого постраждали щонайменше десятеро людей, серед яких загинула 69-річна жінка. Також вночі 19 січня росіяни завдали дронового удару по Одещині, в результаті якого травмувався 33-річний чоловік. В умовах зростання напруженості, мешканцям регіону рекомендується дотримуватись обережності та слідкувати за офіційними повідомленнями.

Останні події в Запоріжжі свідчать про продовження агресивних дій з боку Росії на території України, зокрема в східних і південних регіонах. Зростання кількості обстрілів ставить під загрозу безпеку місцевих жителів і вимагає посиленої готовності до надзвичайних ситуацій. Офіційні органи закликають населення дотримуватись заходів безпеки та бути уважними до повітряних тривог, що може зменшити ризики для життя і здоров'я людей. Ці події також підкреслюють важливість міжнародної підтримки України в умовах триваючої війни.


Читайте також

Реклама