Росіяни мінують Сумщину дронами: як ППО протидіє новій загрозі.

Росіяни мінують Сумщину дронами: як ППО протидіє новій загрозі
Росіяни мінують Сумщину дронами: як ППО протидіє новій загрозі Фото: inkorr.com

Як повідомляє inkorr.com: У Сумській області поліція зафіксувала спробу віддаленого мінування. Зловмисники, використовуючи безпілотники, намагалися доставити протитанкові міни на українську територію, щоб завдати шкоди. Цю інформацію підтвердили правоохоронці.

"...використовує безпілотні літальні апарати для доставки вглиб нашої держави протитанкових мін та мінування території", - пояснили у поліції.

Згодом, співробітники управління вибухотехніки виявили підозрілий предмет на полі. Згідно з їхніми словами, це була касета КПТМ-3 з протитанковою міною всередині.

Спеціалісти знищили міну на місці виявлення за допомогою електропідриву. Інцидент підтвердив серйозність загрози від безпілотників, яка вимагає підвищеної уваги та заходів безпеки.

Загроза з боку безпілотників

Конфлікт на сході України триває, і ворог використовує різні методи ведення війни, зокрема безпілотники для мінування території. Важливо, щоб правоохоронні органи були готові реагувати на такі загрози та можливі атаки.

У Сумській області поліцію оповістили про спробу віддаленого мінування, коли зловмисники намагалися використовувати безпілотники для доставки протитанкових мін. Цей інцидент підкреслює серйозність загрози, яку становлять такі дії, і вказує на необхідність постійного моніторингу ситуації та готовності сил безпеки. Правоохоронці продовжують працювати над виявленням і нейтралізацією таких загроз, щоб забезпечити безпеку громадян.

Читайте також

Реклама