Росія намагається оточити Покровськ: як триває боротьба за логістичні шляхи.

Росія намагається оточити Покровськ: як триває боротьба за логістичні шляхи
Росія намагається оточити Покровськ: як триває боротьба за логістичні шляхи Фото: inkorr.com

Оточення Покровська

Як повідомляє inkorr.com: Російські військові намагаються оточити місто Покровськ, використовуючи тактику малих піхотних груп та атакуючи українські логістичні маршрути. Про це розповів командир роти БПЛА 2-го єгерського батальйону 68-ї окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша в ефірі Армія TV.

Ворог зосереджує зусилля на оточенні міста з флангів, особливо зі сходу. Хоча фронт на західному напрямку стабілізувався, російські війська змогли дещо просунутися на схід. Наразі російські дрони атакують українські логістичні шляхи з ближчої відстані.

Захисники Покровська продовжують тримати оборону, не дозволяючи окупантам оточити місто. Російські війська намагаються вводити місцевих жителів в оману через дезінформацію про свою чисельність, але українські захисники залишаються рішучими та готовими боронити свою країну.

Ситуація навколо Покровська залишається напруженою, і місцеві жителі продовжують спостерігати за розвитком подій. Захисники міста готові до будь-яких викликів, прагнучи зберегти контроль над територією та захистити своїх співгромадян від загрози.


Читайте також

Реклама