Росіяни обстріляли університет в Сумах .


У вечірній час 3 вересня російські окупанти вдарили по будівлі одного з університетів у місті Суми. Про це повідомляє Сумська обласна військово-цивільна адміністрація.
Попередньо, ворог використовував контейнер з авіабомбою. Усі необхідні служби працюють на місці події. Подробиці ворожого нараження з'ясовуються.
У міськраді повідомили, що на даний момент відомості про одного постраждалого чоловіка, якому надали медичну допомогу.
Нагадаємо, що в результаті ракетного удару російської армії 1 вересня ввечері постраждали навчальний заклад та багатоповерховий будинок в місті Суми.
До речі, уночі 2 вересня російські окупанти здійснили ракетний удар по Київщині, Сумщині та Харківщині, використавши балістичні, крилаті та зенітні керовані ракети, а також атакували ударними безпілотними літальними апаратами типу Shahed з південного напрямку.
Крім того, ранкова атака також зачепила Київщину. Інфраструктурні об'єкти не постраждали, але через падіння уламків три будинки та два автомобілі зазнали пошкоджень.
Читайте також
- На Одещині під час пожежі загинули двоє дітей
- Хмарно з проясненнями, місцями дощі: прогноз погоди на 18 травня
- Фінал Євробачення, атака на Київщину: головне за ніч
- Лінія фронту станом на 17 травня. Зведення Генштабу
- Прифронтовий Кривий Ріг повертається до «Великого будівництва»
- Одній із категорій військовозобов’язаних залишилось 20 днів для проходження ВЛК